Захисні ролети

Захисні ролети. Рольставні.

Рольставні - надійний і часто єдиний захист вікон. Встановлюються з зовнішнього боку, займають мало місця, а короби для збірки - вписуються в дизайн будь-якого стилю і фіксуються без великих монтажно-будівельних робіт.

Зовнішній захист знайшов своє застосування від кафе до гіпермаркетів, від житлових комплексів до приватних будинків.

* Фото з відкритих джерел


Захисні ролети

Рольставні, встановлюються з зовнішньої сторони, компактні за своїми габаритами, а захисні короби з алюмінію органічно вписуються в дизайн та фіксуються без великих будівельних робіт. Міцне покриття профілю - дає можливість не проводити постійного перефарбовування поверхонь. Будь-який з виробів проводиться відповідно необхідним розмірам та вимогам до монтажу. Також можливо управляти ними за допомогою автоматики - двигуна, або вручну.


Вартість виробу 100 см. ширина  та 100 см. висота (пружина-замок) від 1790 грн. / шт.

Вартість виробу 200 см. ширина та 200 см. висота (пружина-замок) від 4590 грн. / шт.

Призначення

Захисні ролети складаються із захисного полотна, міцного короба, напрямних поверхонь, кінцевого профілю і приводу. І є відносно простим механічним пристосуванням, призначеним для безпеки житла, магазинів та ін., Встановлюється на віконні та дверні прорізи, на різних за призначенням об'єктах, від незаконного проникнення; а також для зниження припливу і втрати тепла, підвищення ізоляції від світла і звуків (поглинають до 40% шумів (до 37 дБ)), пожежобезпечні. Монтаж можна зробити як із зовнішнього боку, так і всередині, є різні варіанти розташування конструктивних елементів, щодо віконного / дверного отвору. Тип застосовуваного профілю вибирається, виходячи з габаритів полотна.


Зразки профілю.

Стандартний колір: білий (RAL 9016), коричневий (RAL 8014), сірий (RAL 7038), бежевий (RAL 1019)

Управління за допомогою приводів наступних типів:

- стрічковий ручний тип

- воротковий ручної

- шнурової ручний

- електричний привід (з можливістю дистанційного керування)

- привід пружинно-інерційнийЗахисні ролети

Модель:Защитные ролеты
Наявність:Є в наявності
Попередній розрахунок
Замовити замір
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)