breadcrumbs_revolution_theme

Ми працюємо з 2002 року на ринку жалюзі, спеціалізуємося на продажу та монтажу сонцезахисних систем.

Сайт працює 24 години на добу. Пряму консультацію можна отримати за телефоном, Вайберу та електронній пошті з 9 до 19 годин.


Сайт регулярно оновлюється, надаючи клієнтам можливість ознайомитися з новинками продукції, ідеями по реалізації індивідуальних дизайнерських проєктів. Фахівці компанії постійно беруть участь у виставках і салонах, вивчаючи нові матеріали та системи.

Нашими партнерами є найбільші виробники жалюзі з Німеччини, Польщі, Туреччини, Ізраїлю, Тайваню, Китаю та України. Це дозволяє задовольнити різноманітні смаки наших покупців і запропонувати вироби на будь-який гаманець від бюджетних до виробів преміум класу.


Ми дбаємо про безпеку нашої продукції, вводячи в асортимент сертифіковані екологічні вироби виробництва Німеччини, а також спеціальні термоткані й фіксатори «Child safety безпеку дітей».


Висококваліфіковані майстри, які мають багаторічний досвід роботи по установці жалюзі, допомагають вибрати оптимальний варіант декору, виробляють точний розрахунок і завмер, з урахуванням конфігурації вікон, а також встановлюють системи будь-якого рівня складності.

Приймаємо замовлення не тільки від жителів Києва та області. Ми працюємо з клієнтами по всій Україні. Готові вироби відправляються в усі регіони перевізниками Нова Пошта, Автолюкс і ін.

20 років на ринку!

Ми - маємо величезний досвід роботи в галузі віконного дизайну. Наша співпраця з такими брендами, як OEKO-TEX, SOMFY тощо. Завжди є для наших клієнтів гарантією контролю якості. 

04.08.2002 - Наш перший сайт з'явився в мережі!

👉 Професійні консультації

Професійні консультації

Ми - це досвідчені продавці віконних жалюзі - гарантуємо професійне обслуговування і консультації на кожному етапі замовлення.

👉 Гарантія до 2-х років

Гарантія до 2-х років

На товари, придбані у нашому інтернет-магазині, гарантія 12-24 міс.

👉 Гарантія якості

Гарантія якості

Наш партнери - це найбільші виробники жалюзі з Німеччини, Туреччини, Ізраїлю, Польщі, Тайваню, Китаю та України. Це дозволяє задовольнити різноманітні смаки наших покупців і запропонувати вироби на будь-який бюджет від недорогих до виробів преміум класу. Наша мета - постійно покращувати й покращувати якість нашої продукції та рівень обслуговування наших клієнтів.

👉 20 років на ринку

20 років на ринку

Ми - маємо великий досвід успішної роботи в області оформлення вікон та монтажі сонцезахисних систем. Працюємо на ринку України з початку 2000 років. За цей час зарекомендували себе як команда, що швидко реагує на нові тренди в області декору інтер'єру.


Девіз компанії: йти назустріч людям, дарувати тільки радість і позитив!